Focus XP-2 – NAJWSZECHSTRONNIEJSZY LASER CHIRURGICZNY NA ŚWIECIE

Focus XP-2 Laserowa lipoliza:
Najlepsza alternatywa dla klasycznej liposukcji, dzięki wysokiej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa laser Focus XP-2 pozwala rozpuścić nawet sześć litrów tłuszczu podczas zabiegu.

Zabiegi endożylne:
Najtrwalsze i najskuteczniejsze wewnątrzżylne usuwanie żylaków bez konieczności późniejszej hospitalizacji pacjenta.

Leczenie nadpotliwości:
Trwałe efekty bez konieczności powtarzania zabiegów.

Leczenie hemoroidów:
Leczy hemoroidy bez kłopotliwych operacji i kosztownych lekarstw.

Pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej:
Usuwanie owłosienia, zewnętrzne zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, leczenie grzybicy paznokci, redukowanie trądziku, frakcjonowanie 3D (FRAC 3®).

Bezpieczeństwo systemu Focus XP-2 to:
Kontrola zwrotna impulsu (EFC)
Dzięki temu systemowi unikamy spadku mocy lasera podczas zabiegu, co mogłoby prowadzić do osiągnięcia słabszych, bądź niepełnych efektów. Nie musimy się również obawiać skoków energii, które mogą powodować uszkodzenia tkanek.
Zmienny kwadratowy impuls (VSP)
W odróżnieniu od innych systemów, gdzie następuje nagły skok energii, a później powolny spadek, w systemie Focus XP-2 rozkład energii impulsu jest równy. Zabezpiecza to nas przed przegrzaniem i poparzeniem tkanek. Przy tym radykalnie poprawia się efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.

Skuteczność systemu Focus XP-2 to:
Laser neodymowo-jagowy o długości fali 1064nm: jest to najgłębiej penetrujący laser dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia o dużej średnicy, głęboko pod skórą. Jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji, ma bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek.

Wysoka moc:
Średnia moc w trybie quasi ciągłego impulsu wynosi 30 Wat. Dzięki temu zabiegi wykonywane systemem Focus XP-2 są o wiele szybsze i skuteczniejsze. W rękach lekarza ten laser jest narzędziem niemal doskonałym.
Focus XP-2 to: wszechstronność, szybkość, bezpieczeństwo i skuteczność.

Praca w trybie QCW
Tryb pracy quasi ciągły pozwala na szereg zabiegów inwazyjnych takich jak:
• wewnątrzżylne usuwanie żylaków
• lipoliza laserowa
• leczenie nadpotliwości
• oraz inne zabiegi endo
Wysoka moc szczytowa impulsów zapewnia efektywną koagulację tkanek z głęboką penetracją lasera Nd:YAG pozwala na wykonanie zabiegów w sposób szybki i bezpieczny.

Frakcjonowanie 3D - FRAC3®
Nowa rewolucyjna metoda frakcjonowania 3D tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego napinania skóry.

Więcej