LASER CO2 – piękno intymne

LASER CO2 Ginekologia estetyczna polega na przywróceniu lub poprawie wyglądu i funkcji kobiecych narządów płciowych. Przychodnia EsteDerm dysponuje innowacyjnym LASEREM CO2, przy pomocy którego można wykonywać nowoczesne zabiegi medyczne, w tym w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej.

Laser CO2 - to innowacyjny laser stworzony z myślą o zwiększeniu jakości życia kobiet.

Zabiegi Laserem CO2 gwarantują

Na czym polega zabieg?
Wiązka lasera oddziałując na ścianki pochwy, skórę -powoduje zwiększenie napięcia wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej (zwiększenie elastyczności, napięcia oraz obkurczenia ścian). Pochwa staje się bardziej elastyczna i zwarta, wzrasta poziom nawilżenia. Wszystko to wpływa na polepszenie jakości życia codziennego oraz seksualnego.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest bezbolesny, odczuwalne może być jedynie minimalne ciepło. Jeżeli zabiegowi poddane są zewnętrzne narządy płciowe, na 10 minut przed zabiegiem nakładany jest bardzo skuteczny krem znieczulający.

Ile zabiegów należy wykonać i jak długo utrzymuje się dany efekt?
O ilości zabiegów decydują indywidualne potrzeby każdej pacjentki. Efekt zabiegu wykonywanego u młodych kobiet po porodach będzie utrzymywał się długo do późnego wieku lub do następnego porodu. Terapia laserowa wzmacnia i poprawia elastyczność pochwy co wpływa na zminimalizowanie uszkodzeń, do których może dojść przy kolejnym porodzie. U kobiet w okresie okołomenopauzalnym zalecane jest wykonanie zabiegu jak najwcześniej- pozwoli to zmniejszyć skutki związane z obniżeniem się poziomu estrogenów. Łatwiej utrzymać prawidłowe napięcie pochwy niż go później przywracać.

Wymagania do zabiegu
Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Potrzebna jest konsultacja lekarza ginekologa i ważne badanie cytologiczne (ostatnia rok).

Przeciwwskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennego trybu życia, jednak zaleca się:
LASER CO2 - DANA zwalcza różnorodne problemy, a w szczególności:

1. Problem nietrzymania moczu

2. Menopauza

3. Rehabilitacja po porodzie

4. Plastyka warg sromowych

5. LASER WYKORZYSTUJEMY RÓWNIEŻ JAKO NÓŻ CHIRURGICZNY

W wielu przypadkach, choć nie zawsze, laserowe usuwanie zmian ma przewagę nad skalpelem i nożem elektrycznym. Daje dużą precyzję operowania, mniejsze krwawienie niż skalpel oraz mniejszy stopień termicznego uszkodzenia tkanek niż nóż elektryczny. Zapewnia bardzo dobre i szybkie gojenie ran pozabiegowych. Jest idealny w Zabiegach :
  1. usuwanie kłykcin kończystych,
  2. nacinanie / wycinanie błony dziewiczej,
  3. usuwanie zmian w obrębie przedsionka pochwy i sromu (fałdy śluzówki, fałdy skórne, polipy i inne)
  4. usuwanie nadżerek szyjki macicy (waporyzacja)
  5. usuwanie innych zmian w obrębie szyjki i pochwy
  6. inne zabiegi laserowej korekty narządów płciowych (ustalane indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem)

Narzędzie, jakim posługuje się lekarz – operator podczas zabiegu musi być dobierane indywidualnie do każdej Pacjentki w zależności od danego przypadku. Dlatego też niezbędna jest wcześniejsza konsultacja.

Jesteśmy szczęśliwi, że w naszej Przychodni kobiety mogą dbać o zdrowie oraz piękno intymne. Dzięki zabiegom laserem CO2 DANA , podnosi się komfort życia każdej kobiety!