ESTEDERM

Dermatologia

Konsultacje i zabiegi, przedstawiamy kilka podstawowych usług:

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty poradni Dermatologicznej, w której znajdziecie Państwo najlepszych lekarzy Dermatologów.

Z prawej strony przedstawiamy tylko podstawowe zabiegi jakie wykonywane są w naszych placówkach w Tychach oraz Skoczowie. Indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych pacjentów dlatego zapraszamy na konsultacje dermatologiczne w celu przeprowadzenia badań oraz sprecyzowania potrzebnego leczenia.

Coraz więcej osób zmaga się z problemami natury dermatologicznej dlatego wychodzimy im na przeciw z pełną opieką lekarską.

Dermatologia to bardzo obszerna dziedzina medycyny, która – wbrew pozorom- nie skupia się wyłącznie na zwalczaniu problemów wyłącznie natury estetycznej. Koncentruje się ona przede wszystkim na ochronie ludzkiego zdrowia w zakresie obejmującym skórę i jej przydatki (włosy, paznokcie), a także wspomaga diagnozowanie wielu ogólnoustrojowych schorzeń na podstawie objawów, które na niej występują. Właśnie dlatego lekarz-dermatolog musi posiadać szeroką, kompleksową wiedzę medyczną nie tylko obejmującą samą dermatologię, ale i inne obszary medycyny, takie jak np. alergologia i endokrynologia.

Co to tak na prawdę dermatologia?

Warto wiedzieć, że w obrębie dziedziny, jaką jest dermatologia powstało kilka pomniejszych części z nią związanych. To kosmetologia, medycyna estetyczna, wenerologia oraz dermatochirurgia. Każda z nich skupia się na zwalczaniu różnego rodzaju problemów.

Kiedy warto zgłosić się do specjalisty? Wszelkie krostki, wysypki, zaczerwienienia oraz świąd powinny skłonić do umówienia wizyty u dermatologa. Nie należy zapominać, że powodem do odwiedzenia gabinetu dermatologicznego jest również trądzik – pomimo szerokiej oferty ogólnodostępnych leków i kosmetyków, konsultacja z dermatologiem pozostaje najlepszym sposobem na dokładne poznanie problemu i opracowanie strategii jego leczenia.

Nasi doświadczeni dermatolodzy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Państwu w zwalczeniu zarówno drobnych, jak i poważniejszych kłopotów skórnych. Zapraszamy do zapisów na wizyty w naszych placówkach w miastach Tychy i Skoczów.

kontakt

skontaktuj się z estederm

tychy

al. bielska 135b/17

telefon
(32) 726 74 50

skoczów

wałowa 3

telefon/fax
(33) 851 03 22
Tychy - Przejdź do mapy google
Skoczów - Przejdź do mapy google